top of page

WYCENA REALIZACJI ŚLUBNEJ

Jeśli zależy Ci na szybkiej wycenie konkretnych elementów, ten rodzaj wyceny jest dla Ciebie! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i załączysz zdjęcia inspiracji, jak ma wyglądać konkretnie dany element na Waszym ślubie, a w ciągu kilku dni, otrzymasz od nas plik z wyceną.

Dbając o jakość naszych usług i efekt końcowy realizacji, mamy minimum budżetowe, od którego podejmujemy się kompleksowych realizacji od 100 osób. Minimum budżetowe obowiązuje w miesiącach czerwiec - wrzesień i w sezonie 2024/25 wynosi ono 8 000zł.

Dla klientów z mniejszym budżetem lub zakresem dekoracji, przygotowałam ofertę PAKIETÓW DEKORACYJNYCH. Są to gotowe dekoracje, które możecie odebrać od nas z pracowni, lub zlecić nam dowóz czy montaż. Wybieracie tutaj styl i kolorystykę, a my dobieramy kwiaty i dodatki w danej kwocie pakietu.

Nie wiesz czy potrzebujesz kompleksowej dekoracji, czy może wystarczy Ci gotowy pakiet? Wypełnij formularz wyceny, a ja przygotuję Ci indywidualną ofertę cenową i sama zdecydujesz, co będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem.

Jeśli wolisz spotkać się ze mną na żywo (stacjonarnie lub online) i omówić swój koncept, uzyskać wycenę lub zasięgnąć jakiejś porady florystycznej, umów się na konsultacje ślubne. Wybierasz formę spotkania, datę i godzinę, a ja jestem dostępna dla Ciebie przez 60 minut.

Możemy przygotować dla Ciebie również moodboard i projekt dekoracyjny, oparty na informacjach otrzymanych od Ciebie, dopasowany do Twojej sali i budżetu. Otrzymanie od nas takiego projektu i wyceny, jest niezobowiązujące i możesz z nim śmiało iść do innego florysty, lub wykonać dekoracje samodzielnie. Będzie nam jednak bardzo miło, jeśli to właśnie nam zlecisz udekorowanie Waszego dnia.

Koszt wykonania projektu +  moodbord + wycena wynosi 250zł i jest odliczany od ceny końcowej realizacji, w przypadku podjęcia współpracy z nami. Aby otrzymać taką ofertę od nas, uzupełnij formularz WYCENY PREMIUM lub umów się na KONSULTACJE + PROJEKT.

FORMULARZ  WYCENY DARMOWEJ
Planowany rodzaj stołów
Wesele 2 - dniowe
Wstępny zakres dekoracji stołu Młodej Pary
Prześlij plik
Wstępny zakres dekoracji ścianki/tła za Młodą Parą
Prześlij plik
Wstępny zakres dekoracji stołów gości
Prześlij plik
Pozostałe dekoracje
Prześlij plik
Dekoracja ceremonii zaśubin
Rodzaj ceremonii
Wstępny zakres dekoracji Ceremonii
Prześlij plik
Florystka indywidualna
Wygląd bukietu
Prześlij plik
Prześlij plik

Jaki budżet chcielibyście przeznaczyć na dekoracje? Możecie wskazać widełki cenowe: np. 8-10tys.zł, 10-12tys.zł, itp.

*Minimum budżetowe przy kompleksowych dekoracjach powyżej 100 osób obowiązuje w miesiącach czerwiec - wrzesień i w sezonie 2024/25 wynosi  8 000zł.

Jak do nas trafiliście

*Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją terminu. Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy przez obie strony.

bottom of page